On laos

Tacx, NEO 2T Smart, EU/CL

Kuumakse al. 42.29  / 60 kuud

1,299.00 

TELLIMISEL

Tootekood: T2875.61 Kategooriad: , ,
  • Free global shipping on all orders
  • 30 days easy returns if you change your mind
  • Order before noon for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Kirjeldus

VAIKUSE HÄÄL

Uue kujundusega magnetid on vähendanud märkimisväärselt sisemise õhu väljatõrjumist ja vibratsiooni, tänu millele on tegemist märkimisväärselt vaiksema trenažööriga.

MUGAVAM SÕIT 

NEO 2T Smart nutitrenažöör reageerib kohe kiiruse või kallaku muudatustele ning võimaldab sõidu ajal vasakule ja paremale liikuda, järgides sinu keha loomulikku asendit.

DÜNAAMILINE INERTS

Välitingimustes rattasõidu simuleerimiseks sisetingimustes juhitakse dünaamilise inertsi abil massi inertsi, mille abil kompenseeritakse kaalu, kiirust ja kaldenurka, et rattasõit tunduks võimalikult realistlik.

TEETUNNETUS

See funktsioon toimib koos Tacxi tarkvara või rakendusega Zwift ja paneb trenažööri vibreerima, et simuleerida nii sõitmist eri teekatetel, nagu munakivi ja kruusateed.

TÄIELIK PÜHENDUMINE

Kui trenažöör on ühendatud välise toiteallikaga, siis simuleeritakse laskumise abil täpselt allamäge sõitmist. Parimad vahendid siseruumides treenimiseks.

JÕULISE STRUKTUURIGA

NEO 2T Smart nutitrenažööri mootoril on uus ülesehitus, mis tagab madalal kiirusel suurema võimsuse – selle tulemuseks on märkimisväärselt täiustatud sõit tõusu või kiirenduse ajal.

SPRINDIKS VALMIS

32 integreeritud neodüümiga magnetit tagavad võimsama pidurijõu ja suurema võimsuse. NEO 2T Smart nutitrenažöör tagab maksimaalse stabiilsuse ka kõige intensiivsemate, kuni 2200 W sprintide juures.

RONI KÕRGEMALE

Võta oma intensiivsetest treeningutest maksimum, treenides realistlikult simuleeritud kallakutel kuni 25% kraadini.

TÄPNE JA USALDUSVÄÄRNE

Jälgi oma jõudlust ja edusamme usaldusväärsete ja järjepidevate mõõtmiste abil – kalieerimist pole vaja. See hõlmab võimsust, kiirust ja rütmi, mõõdetuna täpselt 1%. Trenažöör on täielikult ühendatud – treeni endale sobival viisil.

HÕLPSALT ÜHILDUVAD

NEO 2T Smart töötab Bluetooth® Smart tehnoloogia ja ANT+® FEC protokolli kaudu, seega ühildub see paljude populaarsete treeningrakendustega nagu TrainerRoad ja Zwift.

VÕIMALIK KASUTADA AUTONOOMSES REŽIIMIS

Trenažööri on võimalik kasutada autonoomses režiimis. Kui ühendust pole loodud, siis simuleeritakse tavalist teed – mida kiiremini sõidad, seda suurem on ka takistus.

SEADME ÜHILDUVUS

Ühenda NEO 2T Smart nutitrenažöör samaaegselt mitme seadmega, et saaksid kasutada Tacxi tarkvara ning jälgida samal ajal oma sooritust Garmini jalgrattaarvutis.

TACXI TREENINGTARKVARA

Naudi salvestuskogu, milles on olemas rohkem kui 100 kõrgekvaliteedilist tõsielulist videot, tänu millele saad nautida Alpide järskudel nõlvadel või Milano munakiviteedel sõitmist.

TACXI TREENINGPLAANID

Kasuta oma kehalise vormisoleku jaoks sobivaid struktureeritud treeningplaane, mis aitavad sul seatud eesmärke täita. Korralda võidusõite konkurentide vastu reaalajas, laadi üles GPSandmed, sõida 3D kaartide abil ja palju muud. Sõnamärk Bluetooth® ja logod on ettevõttele Bluetooth SIG, Inc. kuuluvad registreeritud kaubamärgid ja Garmin kasutab neid litsentsi alusel.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.