On laos

Garmin Rally™ XC100

Kuumakse al. 23.36  / 60 kuud

699.99 

Rally™ XC100    Ühe sensoriga võimsusandur.

Edge® rattakompuutri ühilduvus ja rakendus Garmin Connect™ muudavad tarkvaravärskenduste ja andmete üleslaadimise lihtsaks.  Sünkroonige andmed oma lemmikrakendustega veelgi rohkem analüüsimiseks, andmete jagamiseks ja marsruudi planeerimiseks.

Saate igal ajal hõlpsalt üle minna kahe sensoriga süsteemile (müüakse eraldi).  Täiuslikult loodud maastikul liikumiseks.

Laitmatu disainiga pedaal  Ralli võimsusandurid on töökindluse suurendamiseks läbinud range testimise.

Sobib SHIMANO SPD klotsidega.

Kuni 120 tunnise aku kestvus.

Edge® rattakompuutri ühilduvus ja rakendus Garmin Connect™ muudavad tarkvaravärskenduste ja andmete üleslaadimise lihtsaks.spanlilispan  Sünkroonige andmed oma lemmikrakendustega veelgi rohkem analüüsimiseks, andmete jagamiseks ja marsruudi

planeerimiseks.spanlilispan  Kas olete rohkemaks valmis? Saate igal ajal hõlpsalt üle minna kahe sensoriga süsteemile (müüakse eraldi)

 

TELLIMISEL

Tootekood: 010-02388-05 Kategooriad: , ,
  • Free global shipping on all orders
  • 30 days easy returns if you change your mind
  • Order before noon for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Kirjeldus

USALDUSVÄÄRSED NÄITAJAD

Mõõtes usaldusväärselt teie kadentsi ja vasakul pedaalil tuvastatud jõude, kahekordistab Rally XC100 väärtuse, et tagada koguvõimsus. Kas soovite rohkem mõõdikuid? Minge hiljem üle kahe sensoriga süsteemile (müüakse eraldi).

CLEATÜHISUS 

Mugavaks sõiduks on see pedaal loodud sobima teie lemmik SHIMANO SPD klotsidega.

ÜLEKANDEV SPINDL

Maanteelt kruusa ja tsüklokrossini ja palju muud – jätkake aastaringselt sõitmist teisaldatava spindliga, mille saab paigaldada Rally™ RSRally RK maanteepedaalide kerekomplektidesse (igaüks müüakse eraldi).

AKU KESTVUS

Kuni 120tunnise aku tööeaga veenduge, et olete nendeks pikkadeks sõitudeks ja treeninguteks valmis.

Mugavalt ühendatud rohkemate võimaluste jaoks.

TÄIELIKULT ÜHENDATUD

Andmete hõlpsaks üleslaadimiseks ja tarkvara värskendamiseks siduge Rally XC100 ühilduvate Edge rattakompuutritega ja rakendusega Garmin Connect™. Isegi kui sõidate sisse, looge ühendus Windowsi jaoks mõeldud treeningurakendusega Tacx®.

LAIEM TREENIMISE VALIK

Rally XC100 toob energiaandmed kolmandate osapoolte rakendustesse, nagu Strava, TrainingPeaks®, TrainerRoad ja palju muud. Nõuab rakendust teie ühilduvas nutitelefonis, mis on seotud Rally XC100ga TrainingPeaks on ettevõtte Peaksware, LLC registreeritud kaubamärgid.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.