On laos

Tacx, Flux S Smart

Kuumakse al. 21.26  / 48 kuud

599.99 

TELLIMISEL

Tootekood: T2900S.61 Kategooriad: , ,
  • Free global shipping on all orders
  • 30 days easy returns if you change your mind
  • Order before noon for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Kirjeldus

TÄPNE JA USALDUSVÄÄRNE 

Jälgige oma jõudlust ja edusamme usaldusväärsete ja järjepidevate mõõtmiste abil. See hõlmab võimsust, kiirust ja kadentsi, mõõdetuna täpselt 3% piires.

VALMIS  SPRINDIKS  FLUX S

Smarti trenažööri hästi tasakaalustatud disain ja suur jalajälg tagavad maksimaalse stabiilsuse isegi kõige plahvatusohtlikumatel, kuni 1500 vatti sprintidel.

RONI KÕRGEMALE 

Kasutage oma intensiivsetest treeningutest maksimumi, treenides realistlikult simuleeritud tõusudel kuni 10% kaldega.

REALISTLIKUM SÕIT

15,4 naela (7,0 kg) raske hooratas tagab realistliku sõidutunde ja hea reageerimisvõime.

SUJUV JA VAIKNE

Trenažöör on loodud viima vibratsiooni ja müra taseme absoluutse miinimumini, mille tulemuseks on üks vaiksemaid saadaolevaid hoorattaga varustatud jalgrattatrenažööre.

ÜHENDUS

Smart treener suhtleb BLUETOOTH® Smart tehnoloogia ja ANT+® FEC protokolli kaudu, seega töötab see paljude populaarsete treeningrakendustega nagu TrainerRoad ja Zwift.

VÕIMALIK SEISMA ÜKSI

Saate valida treeneri kasutamise eraldiseisvas režiimis. Kui see pole ühendatud, simuleerib see tasast teed, mida kiiremini sõidad, seda suurem on takistus.

SEADME ÜHILDUMINE

Ühendage FLUX S Smart korraga mitme seadmega, et saaksite nautida Tacxi tarkvara ja jälgida samaaegselt oma Garmini rattaarvutis oma jõudlust.

TACX TREENINGTARKVARA 

Nautige suurt valikut, mis on täis enam kui 100 kvaliteetset tõsieluvideot, mis võimaldavad teil kogeda Alpide järskudel mägedel või Milano munakiviteedel sõitmise kiirust.

TACX TREENINGUKAVAD 

Kasutage struktureeritud treeningkavasid, mis on loodud teie vormisoleku jaoks, et aidata teil oma eesmärke saavutada. Võistlege reaalajas vastastega, laadige üles GPSandmeid, sõitke 3Dkaartidega ja palju muud.

Bluetoothi ​​sõnamärk ja logod on registreeritud kaubamärgid, mis kuuluvad ettevõttele Bluetooth SIG, Inc. ning Garmin kasutab selliseid märke litsentsi alusel.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.