On laos

Tacx, Flux 2 Smart, EU

Kuumakse al. 26.69  / 60 kuud

799.00 

Tacx® FLUX 2 Smart Trainer    

SUUREM JA TUGEVAM PAREMA SÕIDU JAOKS  

Hõlmab täiustatud sõidu tunnet ning täpsemaid jõumõõtmeid – nutitrenažööril on olemas kõik vajalik nauditava ja tõhusa siseruumides treeningu jaoks.

Sõida intensiivselt. Trenažöör peab vastu kuni 2000 W võimsusega sprintidele.  Treeni intensiivselt kuni 16% kaldega nõlvadel, mis peavad vastu ka kõige tõsisematele sprintidele.

Täpsus on väga oluline. Mõõda oma jõudu kuni 2,5% piires.

Naudi intensiivset treeningut koos oma lemmikrakendustega Zwift ja Tacx.

Viimaks ometi on olemas trenažöör, mis ei ärata intensiivse treeningu käigus tervet maja üles.

Tootekood: T2980.61 Kategooriad: , ,
  • Free global shipping on all orders
  • 30 days easy returns if you change your mind
  • Order before noon for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Kirjeldus

TÄPNE JA USALDUSVÄÄRNE  

Trenažööri uus disain aitab sul oma sooritusvõimet ja arengut usaldusväärsete ning järjepidevalt esitatud mõõteandmete abil jälgida. See hõlmab jõudu, kiirust ja rütmi, mida mõõdetakse 2,5% täpsusega.

SPRINDIKS VALMIS  

FLUX 2 Smart trenažööri tasakaalustatud disain ja suur jalajälg tagab maksimaalse stabiilsuse isegi kõige intensiivsemate sprintide juures kuni 2000 W võimsusega

RONI KÕRGEMALE  

Võta intensiivsetest treeningutest viimast ja treeni realistlikult simuleeritud nõlvadel kuni 16% kalde all.

REALISTLIKUM SÕIT  

7,6 kg raske hooratas tagab realistliku sõidu ja tundlikkuse.

SUJUV JA VAIKNE  

Trenažööri kasutamisel on vibratsiooni ja müratase taandatud absoluutse miinimumini – tulemuseks on üks vaiksemaid saadaolevaid hoorattaga trenažööre.

TÄIUSTATUD ÜHILDUVUS 

Trenažööriga on kaasas telje lisaadapterid, mis suurendavad märkimisväärselt telje ühilduvust. Trenažöör ühildub kohe pakendist välja võttes142 x 12 mm ja 148 x 12 mm telgedega.

Märkimisväärselt nutikam trenažöör.   

TÄIELIKULT ÜHILDUV  

The FLUX 2 nutitrenažöör loob ühenduse BLUETOOTH® nutitehnoloogia ja ANT+® FEC protokolli kaudu ning töötab koos mitmete populaarsete treeningrakendustega, nt TrainerRoad ja Zwift rakendusega.

VÕIMALIK KASUTADA ISESEISVALT  

Trenažööri on võimalik kasutada täiesti iseseisvalt. Ühendamata režiimis on simuleeritud tasapinnaline tee – mida kiiremini sõidad, seda suurem on ka takistus.

SEADME ÜHILDUVUS  

Ühenda FLUX 2 Smart trenažöör korraga mitme seadmega, et saaksid samaaegselt nautida Tacx tarkvara kasutamist ning jälgida oma sooritusvõimet Garmini rattaarvutil.

TACX TREENINGPLAANID  

Kasuta kehalise vormi tasemest lähtuvaid struktureeritud treeningplaane, mis aitavad sul seatud eesmärke täita. Korralda võidusõite konkurentide vastu reaalajas, laadi üles GPSandmed, sõida 3D kaartide abil ja palju muud. Bluetoothi sõnamärk ja logod on ettevõttele Bluetooth SIG, Inc. kuuluvad registreeritud kaubamärgid ning Garmin kasutab eespool nimetatud kaubamärke litsentsi alusel.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.