On laos

Garmin tactix 7

Kuumakse al. 36.90  / 60 kuud

1,099.99 

LOODUD ÜLESANDE TÄITMISEKS

Safiiklaasi ja traditsiooniliste nuppude ja puutetundliku ekraaniga multispordi GPSi nutikell sisaldab spetsiaalseid taktikalisi funktsioone, samuti kaardistamist, muusikat, täiustatud treeningfunktsioone ja palju muud.

Vastupidav ja esmaklassilise disainiga, mis on ehitatud vastavalt sõjalistele standarditele (MILSTD810).  Ära lase akul endale piire seada kasuta akut nutikella režiimis kuni 28 päeva.  Kui läheb pimedaks, aitab sisseehitatud LEDtaskulamp sind töös hoida.  Jää teatud funktsioonide abil, nagu öönägemise ühilduvus, märkamatuks.  Navigeeri ilmas ringi tänu multiGNSS satellitside ja välitingimustes kasutatavate anduritega.  Naudi nutikaid funktsioone, nagu maksed, muusika ja märguanded, kui ühendad oma ühilduvase nutitelefoni.

AKU KASUTUSAEG 

Aku kestvus kuni 28 päeva nutikella režiimis ja 89 tundi GPSrežiimis.

TELLIMISEL

Tootekood: 010-02704-01 Kategooriad: ,
  • Free global shipping on all orders
  • 30 days easy returns if you change your mind
  • Order before noon for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Kirjeldus

DISAINILT KVALITEETNE

USA sõjaväestandardite (MILSTD810) järgi testitud vastupidaval, kuid keerukal disainil on suur 1,″ ekraan.

PUUTEEKRAAN JA NUPUD

Tavapärased nupud, mis töötavad igas keskkonnas, on sobitatud tundliku uue puuteekraani liidesega, mis tagab kiire juurdepääsu valikutele ja funktsioonidele. Ühildub iga sinu eesmärgiga.

SISSEEHITATUD ROHELINE VÕI VALGE TASKULAMP

Sisseehitatud mitme LEDiga taskulamp võimaldab kiiret juurdepääsu eredale ja ühtlasele valgusvihule kas rohelise või valge valgusega, et sulle vähese valgusega tingimustes abiks olla.

ÖÖVAATLUSE TUGI

Ekraani päeva ja öökuva on lihtne vahetada ning sisu saab öövaatlusprillidega lugeda.

VARGREŽIIM

Vargrežiim peatab GPSasukoha salvestamise ja jagamise ning keelab juhtmeta ühenduvuse ja side – kõik muu jääb aktiivseks.

KUSTUTUSLÜLITI

Kui turvalisus on ohus, eemaldab kustutuslüliti seadme mälust kogu kasutajasisu.

JUMPMASTERI REŽIIM

See funktsioon arvutab militaarjuhiste põhjal väljahüppe kõrguspunkti ning aitab pärast hüpet sihtpunkti liikuda.

KAHES VORMINGUS KOORDINAADID

Sünkrooni oma asukoht hõlpsalt teistega, nähes samal ekraanil nii merkaatori universaalset põikprojektsiooni, kui ka sõjalise võrgu tugisüsteemi.

PROJITSEERITUD TEEPUNKTID

Määra ja salvesta geograafilised kaugasukohad, kuhu hiljem navigeerida.

JAHITEGEVUS

Jälgi oma jahti ja märgi jahi jaoks mõeldud teekonnapunktid otse kellale.

NAVIGEERIMINE OTSE SIHTPUNKTI

Navigeeri otse ülemaailmses lennundusandmebaasis olevasse siht või vahepunkti. Või vali funktsioon Lähedal, et aktiveerida teekond lähimasse lennujaama.

ILMATEADE

Juurdepääs lennuilmale, sealhulgas NEXRADradarile, METARidele ja TAFidele, et näha tuult, nähtavust, õhurõhku ja muud. Vii sooritus täiesti uuele tasemele.

SISSEEHITATUD SPORDIRAKENDUSED

Kasuta metsarajal ja staadionil jooksmiseks, ujumiseks, jooksmiseks, rattasõiduks, matkamiseks, aerutamiseks, suusatamiseks, golfi mängimiseks, surfamiseks, siseruumides mägironimiseks ja paljuks muuks eelsalvestatud spordiprofiile.

HIITTREENINGUD

See tegevusprofiil jälgib sinu kõrge intensiivsusega intervalltreeninguid, sealhulgas AMRAP, EMOM, Tabata ja kohandatud treeninguid. Määra ringide arv, trennipuhkeintervallid ja veel muudki.

IGAPÄEVASED TREENINGSOOVITUSED

Vaata igapäevaseid treeningsoovitusi, mis põhinevad sinu treeningkoormusel ja treenitustasemel, ning treeni oma füüsilisest vormist lähtuvalt.

VISUAALNE VÕISTLUSENNUSTAJA

Sinu jooksuajaloo ja üldise vormisoleku põhjal annab see funktsioon hinnangu, milline võiks olla sinu plaanitud vahemaa jaoks sobiv tempo. Trendiandmed näitavad, kuidas treening sind aja jooksul mõjutab.

EESPOOL

Saad ühe pilguga teada valitud POI kontrollpunktidest. Vaata jõudlusmõõdikuid, vaheaegu ja vahemaadkõrgust – pluss kokkuvõtet peamistest eesolevatest rajapunktidest.

PACEPRO™ TEHNOLOOGIA

PacePro funktsioon on esimene omasuguste seas, mis aitab tänu kõrguse infot kasutades tempot hoida.

SOORITUSE MÕÕTEANDMED

Kuva täpsemaid treeningu mõõdikuid mis hõlmavad jooksmise dünaamikat, kuumuse ja kõrgusega reguleeritud VO2 maxi, rajajooksu VO2 maxi, taastumisnõustajat ja palju muud.

VASTUPIDAVUS REAALAJAS

Kasuta oma pingutuse jälgimiseks ja haldamiseks vastupidavuse reaalajaandmeid ning väldi ülepingutust jooksu või rattasõidu alguses.

TAASTUMISAEG

Pärast iga treeningut kuvatav taastumisaeg näitab, millal oled uue pingelise treeningu jaoks valmis. See näitaja võtab arvesse ka treeningu intensiivsust ja selliseid tegureid nagu stress, päevane aktiivsus ja uni.

MTB DÜNAAMIKA

Jälgi iga mägijalgrattasõidu alaseid üksikasju. Seade salvestab detailset mägijalgratta meetrikat, mis hindab sõiduraja raskusastet ning laskumise sujumist, tagades sulle andmed, mida järgmise soorituse ajal ületada.

CLIMBPRO FUNKTSIOON

Kasuta allalaaditud radadel ClimbPro tõusuplaanijat, et näha reaalajas teavet oma praeguste ja eelseisvate tõusude kohta, sealhulgas kaldeid, vahemaad ja kõrguse tõusu – aga ka laskumisi ja tasapindu.

SURFIFUNKTSIOONID

Kas oled lainete püüdmiseks valmis? See käekell tactix töötab funktsiooniga Surfline Sessions™, mis loob video igast lainest, mille Surfline® kaamera ees vallutad. Nii saad neid hiljem Surfline Sessionsi tellimusega vaadata ja näha, kuidas sul läks.

MÄESUUSATAMINE

Ole informeeritud ka talisporti harrastades. Eellaaditud profiil suudab eristada suusatamist ja mägironimist. See kuvab tõusu või laskumisega seotud näitajad.

MURDMAASUUSATAMISE DÜNAAMIKA

Pärast rindkere pulsimõõtjaga HRMPro™ sidumist (müüakse eraldi) aitab suusatamisvõimsuse funktsioon mõõta murdmaasuusatamise tegelikku treeningkoormust. Funktsioonid igat laadi seiklusteks.

MITMERIBALINE GPSSTUGI

Juurdepääs mitmele globaalsele satelliitnavigatsioonisüsteemile (GPS, GLONASS, Gaeo). Juurdepääs mitmele navigatsioonisatelliitide saadetud sagedusele, et parandada asukoha täpsust piirkondades, kus GNSSsignaalid peegelduvad, on nõrgad või tihtipeale läbi ei tule.

ABC ANDURID

Navigeeri oma järgmisel rajal ABCanduritega, mille hulgas on altimeeter kõrguse mõõtmiseks, baromeeter ilma jälgimiseks ja kolmeteljeline elektrooniline kompass.

GOLFIRADADE KAARDID

Juurdepääs täisvärvilistele CourseView kaartidele enam kui 2 000 golfiväljaku jaoks üle maailma ning nuppudega sihtimine ja PlaysLike Distance funktsioon.

SKIVIEW™ KAARDID

Suusata nõlvadel eellaaditud SkiView kaartidega ja vaata nõlvade nimesid ja raskusastet rohkem kui 2000 üle maailma kohta kogu maailmas.

MITME KONTINENDI TOPO KAARDID

tactix® 7 – Standard on eellaaditud Kaardid TopoActive Sinu piirkonnast ja annab sulle tasuta juurdepääsu täiendavate kaartide allalaadimiseks kogu maailmast, et hoida oma seiklusi õigel rajal. Kasuta sisseehitatud WiFi®ühendust kaartide ja tarkvara hõlpsaks laadimiseks ja uuendamiseks ilma arvutit kasutamata.

ÜLDKASUTATAVA MAA PIIRID

Üldkasutatava maa piiride valikuline kuvamine topograafilistel kaartidel aitab sul kindlaks teha, kus sa parasjagu seikled ja kuhu pead jõudma.

TOITEHALDUR

Vaata, kuidas erinevad sätted ja andurid mõjutavad sinu kella aku kasutusaega, et saaksid kiiresti teha aku kasutusaega pikendavaid muudatusi. Tunne oma keha paremini ööpäevaringse heaolu jälgimise abil.

PULSISAGEDUS RANDMELT

Optiline pulsisageduse tehnoloogia mõõdab tegevuse intensiivsust ja pulsisageduse vaheldumist, et arvutada välja sinu stressiskoor. Lisaks võimaldab jälgida veealust tegevust pulsivööd kasutamata.

PULSSOKSÜMEETRIA ANDUR

Kõrgusega kohanemise või une jälgimiseks kasutab pulssoksümeetria andur valguskiiri, et sinu randmelt mõõta, kuidas su keha hapniku omandab.

UNEAJA SKOOR JA PÕHJALIK UNEJÄLGIMINE

Saad täieliku ülevaate enda kerge, sügava ja REMune faasidest. Jälgi kõiki näitajaid spetsiaalse vidina abil, mis hõlmab uneandmeid ja ülevaateid.

BODY BATTERY™ ENERGIAMONITOR

Jälgi oma keha energiataset, kasutades selleks pulsisageduse vaheldumise näitajaid, stressi, une ja muid andmeid ning saad teada, millal olla aktiivne ning millal peaksid puhkama.

HINGAMISE JÄLGIMINE

Jälgi oma hingamist päeva jooksul, magades ning hingamis ja joogaharjutuste ajal.

FUNKTSIOON HEALTH SNAPSHOT™

Salvesta kaheminutiline sessioon, et salvestada põhilisi statistilisi näitajaid, sealhulgas pulsisagedus2, pulsisageduse vaheldumine, pulssoksümeetria, hingamine ja stress. Seejärel loo seadme ühilduva nutitelefoniga Garmin Connect™ rakenduses nendest andmetest aruanne ja jaga seda.

VEDELIKUTASEME JÄLGIMINE

Jälgi igapäevast vedeliku tarbimist ja pea meeles selle tähtsust. Kui eesmärk on täidetud, siis näed ka hinnangulist higistamise taset peale treeningut, ja teie eesmärk kohaneb vastavalt. Rohkem funktsioone igapäevaeluks.

NUTITEAVITUSED

Võta käekellas vastu ekirju, sõnumeid ja teavitusi, kui see on seotud ühilduva seadmega.

MUUSIKARAKENDUSED

Talleta kuni 2000 muusikapala või ava voogedastusrakendused oma ühilduvatest teenustest, sh Spotify, Deezer ja Amazon Music ning kuula Bluetooth® tehnoloogia abil kõrvaklappidega.

GARMIN PAY™ VIIPEMAKSED

Läbi kassajärjekorrad kiirelt, kasutades Garmin Pay viipemakse lahendust. kindlate teenusepakkujatega.

OHUTUS JA JÄLGIMISFUNKTSIOONID

Kui sinu käekell ja telefon on omavahel seotud ning sa kasutad sisseehitatud juhtumituvastusfunktsiooni, saad oma reaalajas asukohta kontaktidele käsitsi edastada – õues saab seda ka automaatselt teha.

CONNECT IQ™ POOD

Laadi alla eri kellakuvasid, lisa andmevälju ning hangi rakendusi ja vidinaid Connect IQ poest oma ühilduvase nutitelefoni Kui see on paaristatud ühilduva nutitelefoniga. Aktiivsusmonitori täpsus. Olles sidunud Garmin Connect™i nutiseadme rakenduse ja Surfline’i nutiseadme rakenduse. Tegemist ei ole meditsiiniseadmega ning see ei ole ette nähtud ühegi meditsiinilise seisundi diagnoosimiseks ega jälgimiseks vt Garmin.comataccuracy. Pulssoksümeetria ei ole kõigis riikides saadaval. Kui see on seotud otse kellas. Ohutus ja jälgimisfunktsioonide nõuded leiad aadressilt Garmin.comsafety.   smallWiFi on ettevõtte WiFi Alliance registreeritud kaubamärk.

SPOTIFY ja Spotify logo on ettevõttele Spotify AB kuuluvad registreeritud kaubamärgid. Amazon Music ja kõik sellega seotud logod ja kaubamärgid on ettevõttele Amazon.com, Inc. või selle sidusettevõtetele kuuluvad kaubamärgid. Sõnamärk Bluetooth® ja logod on ettevõttele Bluetooth SIG, Inc. kuuluvad registreeritud kaubamärgid ja Garmin kasutab neid litsentsi alusel.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.