On laos

Edge 1040 GPS, EU

Kuumakse al. 21.68  / 48 kuud

599.99 

TÄIS JÕUDLUSFUNKTSIOONE

Ärge kunagi lõpetage jalgrattasõitu, kui kasutate ülimat GPS-rattakompuutrit, millele saate loota, kui seda kõige rohkem vajate. Edge 1040 on valmis igaks sõiduks, alates kaugetest kruusateedest kuni eepiliste tõusudeni.

Mine sügavale. Tihe mets ja linnakanjon ei suuda selle täpse täpsusega mitmepiirkondliku GNSSi abil toime tulla.

Sõida kaugemale, laadi vähem. Saate kuni 35 tundi aku kestvust nõudlikul kasutamisel ja kuni 70 tundi akusäästurežiimis.

Teie jalgrattasõidu võime ja raja nõuded aitavad teil mõista oma tugevaid ja nõrku külgi.

Sõitke nagu kohalik, kasutades sõidutüübispetsiifilisi kaarte ja navigatsiooni.

Ei jõua sõitu oodata? Teil on õnne. Võtke see Edge’i seade karbist välja ja te hakkate kohe sõitma.

Teadke, kui palju on teil jõudu alles, kasutades vastupidavuse ülevaateid.

TELLIMISEL

Tootekood: 010-02503-01 Kategooriad: , ,
  • Free global shipping on all orders
  • 30 days easy returns if you change your mind
  • Order before noon for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Kirjeldus

Tulemuslikkuse tipp.

VASTUPIDAVUS ÜLEVAATEID

Saate sõidu ajal vastupidavuse ülevaate, et saaksite jälgida, kui palju teil veel jõudu on.

JALGRATTASÕIDU VÕIME JA RAJA NÕUDMISED

Klassifitseeri oma tugevused jalgratturina1, keskendu parandamisele ja valmistu konkreetse raja nõudmisteks.

VÕIMALUSJUHEND

Soovitatavad võimsuseesmärgid1 aitavad teil juhtida oma pingutusi kogu raja jooksul.

DÜNAAMILINE JÕUDLUSE JÄLGIMINE

Saate rohkem teavet selle kohta, kuidas teie keha reageerib treeningule. Jälgige VO2 max, taastumisaega, treeningkoormust, treeningkoormuse fookust ja muud.

TREENINGU STAATUS

Kui tõhus on teie treening? Hinnake automaatselt oma hiljutist treeningajalugu ja tulemusnäitajaid, et näha, kas te treenite produktiivselt, saavutate tipptaseme või ületreeningu.

IGAPÄEVASED SOOVITUSLIKUD TREENINGUD

Saate treeningjuhiseid, mis arvestavad teid ja teie treeningu taset, ning saate igapäevaseid sõiduettepanekuid, mis põhinevad teie praegusel treeningkoormusel ja VO2 max.

SÜNKROONITUD TREENINGPLAANID

Saate oma sise- ja välistreeningplaanid Garmin Connect™ nutiseadme rakendusest või sünkroonige sujuvalt oma Edge-seadmega teistest rakendustest, sealhulgas rakendusest TrainingPeaks®. Lisaks saate juhiseid vahelejäänud treeningu lõpuleviimiseks.

KUUMUSE JA KÕRGUSEGA KOHANEMINE

Valmistage end ette mis tahes keskkonnaks. Vaadake, kuidas teie keha erinevates keskkondades vastu peab, kasutades soojuse ja kõrguse aklimatiseerimist.

CLIMBPRO FUNKTSIOON

Näete automaatselt järelejäänud tõusu ja tõusuastet, kui te ronite marsruuti või kursust järgides. See aitab teil hinnata oma pingutust ja näha, kui palju teil on veel kannatada. Saate isegi salvestada oma tõusud sõidujärgseks ülevaatamiseks oma seadmes või Garmin Connect rakenduses.

TOITUMIS- JA VEDELIKUTAOTLUSED

Saate ülevaate, mida vajate, et püsida kilomeeter kilomeetri järel toidetud. Edge 1040 teavitab sind, kui on aeg vedelikku võtta või süüa.

JALGRATTASÕIDU DÜNAAMIKA

Kasutage täiustatud jalgrattamõõdikuid1 , mis on loodud selleks, et anda ülevaade sellest, kuidas teie jõudlus muutub sõltuvalt muutuvatest tingimustest, nagu asend, jalgratta seadistus, sõidu kestus ja palju muud.

MTB DÜNAAMIKA

Jälgige iga sõidu eepilisi üksikasju mägijalgrattamõõdikutega, nagu hüpete arv, hüpete vahemaa ja rippumisaeg.

GRIT AND FLOW

Grit hindab sõidu raskusastet, kasutades GPS-i, kõrgust ja muid andmeid. Flow mõõdab, kui sujuvalt te rada alla sõidate, nii et teil on skoor, mida järgmisel korral ületada.

PIKENDATUD AKU KASUTUSIGA

Edge 1040 aku kestab kuni 35 tundi – isegi nõudlikel kasutusviisidel – ja kuni 70 tundi akusäästurežiimil. Topelduge aku kestvus koos lisavarustusena saadava Garmin Charge™ toitepaketi abil.

Leia rohkem kui ainult marsruute.

MULTI-BAND GNSS

Saate parema asukohatäpsuse ja katvuse – isegi kõige keerulisemates keskkondades – tänu mitmesüsteemilisele ja mitmerealalisele GNSS-tehnoloogiale.

SÕIDUTÜÜBISPETSIIFILISED KAARDID

Sõitke nagu kohalik, olenemata teie jalgrattatüübist, täiustatud kaartide abil, mis tõstavad esile populaarsed teed ja rajad ning otsitavad huvipunktid (POI).

TRAILFORKS APP

Trailforks’i marsruudiandmete ja POI-de abil saate hõlpsasti otsida radu otse oma Edge’i seadmes. Või laadige Trailforksi rakendus alla, et edastada oma planeeritud marsruudid Trailforksi veebisaidilt.

FORKSIGHT MODE

See režiim näitab automaatselt eelseisvaid hargnemisi radadel ja annab teile konteksti, näidates, kus te olete radade võrgustikus.

SUUNAVIIDAD PÖÖRDUMISE JÄRGI

Ärge kunagi eksige ära, sest saate suunajuhiseid ja hoiatusi, mis teavitavad teid eelseisvatest pööretest.

MARSRUUDIST VÄLJASÕIDU ÜMBERARVUTAMINE

Saate marsruudi juhised ja teated marsruudilt kõrvale kaldumise kohta vabalt peatada, kui lähete marsruudilt kõrvale, et seda uurida. Kui olete valmis uuesti õigele teele naasma, näitab Edge 1040 teile tee.

SHIMANO STEPS E-RATTA SÜSTEEMIGA ÜHILDUV

Vaadake spetsiaalset eBike’i olekuekraani, andmevälju ja süsteemi oleku- ja hoiatusteadete tuge. Näete sõidu ajal isegi abitasemet, käigu asendit, aku kestvust ja muud.

Kaitske ennast ja oma jalgratast.

INREACH® SEADMETE ÜHILDUVUS

Jääge ühenduses, kus iganes te sõidate, ühendades Edge’i ühilduva inReach-seadmega. Vaadake sõnumeid ja vastake neile, jagage sõiduandmeid ja käivitage interaktiivseid SOS-hoiatusi.

VARIA™ ÜHILDUVUS

Ühendage Edge 1040 jalgrattaarvuti Varia tagurdusradari ja tuledega, et saaksite hõlpsasti näha ja olla nähtav.

JUHTUMITE TUVASTAMINE

See Edge saadab automaatselt teie asukohaga teate eellaaditud hädaabikontaktidele, kui ta tuvastab vahejuhtumi.

JALGRATTALARM

PIN-koodiga kaitstud jalgrattahäire teavitab teid ühilduvasse nutitelefoni, kui teie jalgratast liigutatakse, kui olete sees, et vett saada või teha varikapeatus.

GRUPISÕNUMID

Jääge ühendust oma rattameeskonnaga, kui olete grupist lahku läinud.

GROUPTRACK-FUNKTSIOON

Hoidke silma peal oma sõitjatest kaaslastel, isegi kui nad on silmist ära langenud – ja laske neil hoida silma peal ka teil. GroupTrack suudab korraga jälgida kuni 50 sõpra. Uuenduste vaatamiseks piisab, kui vaatate oma ekraanile.

Ühenduvus.

NUTIKAD TEATED

Saate tekstisõnumeid ja hoiatusi otse oma Edge-seadmesse, kui see on ühendatud teie ühilduva nutitelefoniga.

SÜNKROONIMINE GARMIN CONNECTIGA

Garmin Connect’i rakenduses asub edukas veebikogukond, kus liikvel olevad inimesed saavad suhelda ja võistelda – ja isegi jagada oma võidukäike sotsiaalmeedia kaudu.

CONNECT IQ™ POOD

Lae alla kohandatud andmeväljad ning saada rakendusi ja vidinaid meie Connect IQ Store’i rakendusest, mis laaditakse alla sinu ühilduvasse nutitelefoni.

NUTITREENERI ÜHILDUVUS

Ühendage Edge 1040 oma Tacx® sisetreeneriga, et saaksite sõita, millal ja kus soovite.

AUTOMAATNE SEADISTAMINE

Ole hetkega valmis sõitma, selle asemel, et raisata aega seadete konfigureerimisele. Saate eeltäidetud kohandatud sõiduprofiilid, mis põhinevad teie varasemal Edge’i rattakompuutril, sõidutüüpidel või anduritel. Kui olete Edge’is, saate oma sõiduprofiile hallata otse oma seadmest või ühilduvast nutitelefonist.

1 Kui see on ühendatud teie ühilduvate anduritega (müüakse eraldi).
2 Nõutav on aktiivne satelliidi tellimus. Mõned jurisdiktsioonid reguleerivad või keelavad satelliitsideseadmete kasutamise. Kasutaja kohustus on teada ja järgida kõiki kohaldatavaid seadusi jurisdiktsioonides, kus seadet kavatsetakse kasutada.
3 Kui see on ühendatud ühilduva nutitelefoniga. Ohutus- ja jälgimisfunktsiooni nõuete ja piirangute kohta vt Garmin.com/safety.
4 Kui seade on ühendatud ühilduva nutitelefoniga
TrainingPeaks on Peaksware, LLC registreeritud kaubamärk.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.