On laos

Edge 1030 Plus, GPS, EU

Kuumakse al. 19.39  / 48 kuud

549.99 

UURI MAAILMA JA OMA PIIRE                         

Ülima GPS rattaarvutiga ei pea sa rattasõitu kunagi lõpetama. Edge® 1030 Plus on kõigeks valmis – olgu selleks kruusateed või tõeliselt järsud tõusud. Sünkrooni sise  ja välistreeningud oma Edge seadmega. See on lihtne. Treeni mind. Edge soovitab sõite ja treeninguid sinu praeguse treeningkoormuse alusel. Ei ole vahet, kui kaugele sa sõidad, Edge juhatab sind tagasi alguspunkti. Seadmel on ühenduse tagamiseks eri meetodid, sh inReach® ühilduvus. Tekstisõnumid ja sinu lemmik rattasõidu rakendused ühendatud rattakompuutriga.

Sõida kaugemale, lae vähem. Saa 24 tundi aku kasutusaeg.

TELLIMISEL

Tootekood: 010-02424-10 Kategooriad: , ,
  • Free global shipping on all orders
  • 30 days easy returns if you change your mind
  • Order before noon for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Kirjeldus

DÜNAAMILINE SOORITUSVÕIME JÄLGIMINE       

Rohkem vihjeid selle kohta, kuidas sinu keha treeningule reageerib. Jälgi VO2 max, taastumisaega treeningkoormust, treeningkoormuse fookust ja palju muud.

TREENITUSTASE 

Kui tõhus on sinu trenn? Hinda oma hiljutiste treeningute sooritusvõime ajalugu automaatselt ja näe, kas trenn on olnud produktiivne, kas oled saavutanud tippvormi või pingutad üle.

KUUMUSE JA KÕRGUSEGA KOHANDUV         

Valmistu igaks keskkonnaks ette. Vaata, kuidas su keha eri keskkondades kuumuse ja kõrgusega kohaneb.

SHIMANO SAMMUDE EBIKE SÜSTEEMI ÜHILDUVUS  

Vaata eBike olekukuva, andmevälju ja süsteemi oleku ja hoiatusteadete tuge. Näed sõidu ajal ka abitaset, valitud käiku, aku kasutusaega ja paljud muud.

ÜHILDUB SEADMEGA DI2       

See Edge’i seade ühildub elektroonilise käiguvahetussüsteemiga6 SHIMANO Di2, see on nüüd saadaval juhtmevaba ühendusega, mis tagab kiire, automaatse seadistuse ning näitab salvestab või kannab üle andmed kuni 12 kiirusega käikude süsteemile. Vaata esi  ja tagumise käigu andmeid ning vasak  ja parema käiguvahetuskangi aku laetuse taset.

RATTASÕIDU DÜNAAMIKA              

Kasuta ära täiustatud rattasõidumõõdikuid , mis näitavad muutusi sinu sooritusvõimes, mis põhinevad asendil, ratta seadistusel, sõidu kestusel ja paljul muul.

MTB DÜNAAMIKA                         

Uue mägirattasõidumõõdikuga saad jälgida sõidu vajalikke andmeid nagu hüpete arv, hüppe pikkus ja õhus oleku aeg.

GRIT™ JA FLOW™        

Grit näitab, kui raske on sõit, kasutades selleks GPS i, kõrguse ja muid andmeid. Flow mõõdab rajal laskumise sujuvust, et saaksid järgmine kord skoori ületada.

CLIMBPRO FUNKTSIOON      

Vaata jäänud tõusu pikkust ja kallet teekonnal või rajal sõites automaatselt. Nii saad mõõta pingutust ja näha, palju veel kannatama pead.

PIKEM AKU KASUTUSAEG        

Seadme Edge 1030 aku kestab 24 tundi Aku kasutusaeg, isegi intensiivsel kasutamisel. Valikulise Garmin Charge™ akupaketiga kahekordistad seda.

IGAPÄEVASED TREENINGSOOVITUSED  

Sinu füüsilise vormiga arvestavate treenimissuuniste jaoks pakume igapäevaseid treeningsoovitusi, mis põhinevad sinu treeningkoormusel ja max hapnikutarbimisvõimel.

SÜNKROONI TREENINGUKAVAD           

Vaata oma sise  ja välitreeningute plaane rakendusest Garmin Connect™ või sünkrooni need oma nutikella Edge sujuvalt muudest rakendustest, sh TrainingPeaks® ja TrainerRoad.

Leia rohkem, kui ainult teekondi.

SÕIDUSPETSIIFILINE KAARDISTAMINE  

Sõltuvalt sellest, kas sõidad mägi , kruusa , või maanteel, näed põhilist kaardiinfot vastavalt oma sõidu tüübile. Selgelt arusaadavad jalgrattasõiduks sobivad marsruudid on paremini nähtavad, et saaksid leida vajalikku silmapilkselt.

GARMINI JALGRATTAKAARDID

Eelsalvestatud kaardid tagavad sõitmisel suurema katvuse, kui kunagi varem, sealhulgas ülemaailmsed mägijalgratta rajaandmeid rakendusest Trailforks. Lisaks sellele näed ka kõrgusandmed, huvipunkte ja otsitavad aadresse.

TRAILFORKS RAKENDUS           

Impordi plaanitud teekonnad otse seadme Edge® 1030 Plus eellaaditud rakendusse Trailforks. Need teekonnad arvestavad raja olusid ja sõitja võimekust ning aitavad sul parema aja saavutada.

HARUREŽIIM   

Kui kasutad rakendust Trailforks, kuvab see režiim automaatselt rajale jäävad hargnemised ja näitab, kus rajavõrgus sa asud.

PÖÖRDEST PÖÖRDENI NAVIGEERIMISE ABIL   

Saabuvate pöörete hoiatustega, ei eksi sa kunagi.

TAGASI ALGUSESSE

Edge® 1030 Plus rattakompuuter on piisavalt nutikas, et sind marsruudile või tagasi algusesse juhatada siis, kui oled teelt kõrvale kaldunud või kui otsustad varem koju tagasi pöörduda.

TEEKONNA ARVUTAMINE            

Sea vaim kiiremaks sõiduks valmis. Meie rajad arvutatakse nüüd kiiremini ja salvestatakse vahemällu, seega saad rohkem aega sõita ja pead vähem ootama.

RAKENDUSE TRENDLINE™ POPULAARSED MARSRUUDID 

Kasutades ratturite üles laaditud miljardeid teekonna miile, leiab seade Edge® 1030 Plus parima marsruudi – valik tehakse kõige rohkem kasutatud teede ja radade seast.

LOO VEEL RADASID             

Loo radu meie Garmin Connect rakenduses ja sul ei saa kohad sõitmiseks iial otsa. Või plaani neid muudel platvormidel, nagu Strava ja Komoot ja sünkrooni need automaatselt oma Edge seadmega.

TOITUMISE JA VEETARBIMISE HOIATUSED           

Saa miil miili järel asjakohast infot, mis aitab vastu pidada. Edge® 1030 Plus teavitab sind, kui sul on aeg juua või süüa.

Ohutus eelkõige.

VARIA™ ÜHILDUVUS

Paarista Edge® 1030 Plus oma Varia tahavaateradari ja tuledega, et näeksid ja oleksid nähtav.

JUHTUMITUVASTUS    

Edge saadab õnnetuse tuvastamisel automaatselt sinu asukoha eelsalvestatud hädaolukorra kontaktile2. Juhtumite tuvastamine on vaikimisi lubatud ainult järgmiste profiilide puhul  Road (maantee), Gravel (kruusatee), Commute (tööle kojusõit), Tour (ringreis) ja eBike (elektriratas).

JALGRATTA ALARM

PIN koodiga kaitstud jalgratta alarm teavitab sind sinu nutitelefonis3, kui su ratast liigutatakse siis, kui oled ise toas või rattast eemal puhkepausil.

RÜHMASÕNUMID     

Püsi ühenduses3 oma sõidukaaslastega, kui rühmast eraldud.

LIVETRACK    

Kasuita rakendust LiveTrack ja sinu sõbrad ja pereliikmed saavad näha sinu asukohta reaalajas ja vaadata isegi sinu eelnevalt plaanitud teekonda. Ole rahulik, sulle kallid inimesed teavad, kus sa sõidad.

GROUPTRACK      

Hoia oma sõidukaaslatel silm peal ka siis, kui nad vaateväljast kaovad ja võimalda neil sama teha. GroupTrack suudab korraga jälgida kuni 50 sinu sõpra. Lihtsalt vaata ekraanile ja näe uuendusi.

Loo ühendus.

NUTITEAVITUSED       

Saa tekstsõnumeid ja teavitusi otse oma seadmesse Edge, kui oled selle ühilduva nutitelefoniga sidunud.

CONNECT IQ™          

Kohandatud andmeväljade, rakenduste ja vidinate allalaadimine Connect IQ poest.

SÜNKROONI KOOS GARMIN CONNECT RAKENDUSEGA      

Rakendus Garmin Connect on koduks jõudsalt kasvavale veebikommuunile, kus aktiivsed inimesed saavad ühineda, võistelda ja isegi oma õnnestumisi sotsiaalmeedia kaudu jagada.

AUTOMAATNE SEADISTAMINE       

Ole hetkega valmis, selle asemel, et raisata aega sätete konfigureerimisele. Hangi oma eelmisest Edge seadmest kohandatud sõiduprofiilid, sõidu tüübid ja andurid.

TÖÖTAB PALJUDE RAKENDUSTEGA    

Edge seadmega toimivad palju sinu lemmik treening  ja kaardistusplatvormid. Sõida rakendustega Strava, Komoot, TrainingPeaks ja paljud muud sinna, kuhu tahad.

NUTIKA TREENERI ÜHILDUVUS            

Seo oma seade Edge® 1030 Plus seadmega Tacx® sisetrenažööriga, et saaksid sõita siis, kui tahad ja kus tahad.

TEEKONNA ÜMBERARVUTAMINE        

Tee teekonnal navigeerimisest paus ja mine maastikku uurima. Kui oled valmis rajale naasma, näitab seade Edge® 1030 Plus sulle teed.

INREACH® ÜHILDUVUS      

Püsi ühenduses ja paarista oma Edge inReach® seadmega Vaata ja vasta sõnumitele, jaga reisiandmeid ja käivita interaktiivsed SOS hoiatused inReach tellimusega.

 


1 Kui see on paaristatud ühilduvate anduritega.

2 Kui on paaristatud sobiva nutitelefoniga  vt ohutus  ja jälgimisfunktsioonide nõudeid ja piiranguid.

3 Kui on paaristatud sobiva nutitelefoniga.

4 inReach® tellimus on vajalik, et kasutada 100% 100% globaalsest Iridium® satelliitvõrgust ja aktiveerida funktsioonind, nagu reaalajas jälgimine, sõnumid ja SOS sõnumid.

5 Aku kasutusaeg oleneb kasutusest

6 Ühildub elektroonilise ülekandesüstemiga SHIMANO Di2, millel on SHIMANO D FLY funktsioon.

TrainingPeaks® on ettevõtte Peaksware, LLC registreeritud kaubamärk.

 

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.