On laos

Coros APEX Premium Multisport Watch 42mm WhiteSilver

Kuumakse al. 12.34  / 36 kuud

299.99 

APEXiga saate kella, mis on ehitatud nii, et see kestab kauem kui teie treening. UltraMaxi seadistuses on aku hoolikalt konstrueeritud, et GPSi abil kestaks kuni 100 tundi. Kui kasutate tavarežiimi, annab see kuni 35 tundi ja regulaarne kasutamine kuni 30 päeva.

TELLIMISEL

Tootekood: WAPXS-WHT-2 Kategooriad: ,
  • Free global shipping on all orders
  • 30 days easy returns if you change your mind
  • Order before noon for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Kirjeldus

Sisseehitatud Premium  APEXi intelligentse ehituse ja disainiga on töökohalt koolitusele üleminek lihtne.

Viimistlusvõimalused, sealhulgas titaanisulam ja roostevabast terasest raam koos safiirklaasist pealispinnaga, mis tagavad äärmise kaitse, on valmis igaks keskkonnaks.

Lihtsus selle parimal kujul – Ekraanide vahetamine ja seadmete kasutamine võib traditsiooniliste nuppude puhul olla üle jõu käiv, eriti keset treeningut. Digitaalse valikukettaga saate hõlpsalt APEXi kaudu liikuda, võimaldades teil keskenduda olulistele asjadele, nagu jooksu lõpetamine või järgmise seti ettevalmistamine.

Treeningu tõhusus ilma vigastusteta  Vigastuste vältimiseks pole midagi olulisemat kui õigesti treenida. Suudame täpselt määrata teie üldise pingutuse, mis on jagatud vastupidavustasemeks (0–100) ja treeninguefektiks (0–6).

Kas olete pingutanud liiga palju? COROS Trainer annab teile teada, et on aeg puhata. Pingutustaseme ja treeningute ajaloo põhjal näete enne järgmise tegevuse alustamist soovitatavat taastumisakent.

Navigeerimisrada – Raja ja navigeerimisfunktsioonidega varustatud APEX võib olla teie parim tööriist, kui vajate kõige rohkem juhiseid. Marsruudid laaditakse üles ja kuvatakse ruudustikus leivapuru jäljena, mis sisaldab reaalajas teavet kursi ja kõrguse kohta ning hoiatusi, mis aitavad teil kursile tagasi jõuda.

Nutika õppimise sammu pikkus  Tutvustame COROSe enda intelligentset sammu algoritmi. See ainulaadne algoritm kätkeb endas masinõpet, et salvestada teie isiklikku liikumisulatust jooksmise ajal. See loob teie enda sammumudeli, mida kasutatakse siseruumides jooksmiseks või nõrga GPSsignaaliga kohtades (nt tunnelid).

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.