On laos

Garmin EPIX Gen 2 Slate Steel

Kuumakse al. 30.05  / 60 kuud

899.99 

TELLIMISEL

Tootekood: 010-02582-01 Kategooriad: ,
  • Free global shipping on all orders
  • 30 days easy returns if you change your mind
  • Order before noon for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Kirjeldus

MÕELDUD TEIE ELUSTIILILE

Uhke 1,3-tolline, pidevalt töötav AMOLED-ekraan särab isegi ereda päikesevalguse käes.

PUUTEEKRAAN JA NUPUD

Usaldusväärsed nupuvajutused, mis toimivad igas keskkonnas, on sobitatud uue tundliku puutetundliku kasutajaliidesega, mis võimaldab kiiret juurdepääsu valikutele ja kaardifunktsioonidele.

ESMAKLASSILISED MATERJALID

Kohandage kella välimus vastavalt oma elustiilile, safiirist ekraani, titaanist ääristuse või roostevabast terasest ääristuse valikute abil.

Hoidke oma tervislikul seisundil 24/7 silma peal.

PULSE OX

Kõrgusesse aklimatiseerumiseks või une jälgimiseks kasutab Pulse Ox andur valgusvihku teie randmes, et hinnata, kui hästi teie keha hapnikku omastab.

RANDMEPÕHINE SÜDAME LÖÖGISAGEDUS

Kell mõõdab pidevalt teie südame löögisagedust ja hoiatab teid, kui see jääb puhkeseisundis liiga kõrgeks või liiga madalaks. Samuti aitab see mõõta, kui kõvasti te töötate tegevuste ajal – isegi ujumise ajal.

HINGAMISE JÄLGIMINE

Näed, kuidas hingad päeva jooksul, une ajal ning hingamistööde ja joogategevuste ajal.

STRESSI JÄLGIMINE

Südame löögisageduse varieeruvust kasutatakse teie stressitaseme skoori arvutamiseks, nii et näete, kas teil on rahulik, tasakaalustatud või stressirohke päev.

UNE SKOOR JA TÄIUSTATUD UNE JÄLGIMINE

Saate täieliku jaotuse oma kerge, sügava ja REM-une etappide kohta. Vaadake seda kõike spetsiaalsest vidinast, mis sisaldab teie une skoori ja ülevaateid.

BODY BATTERY™ ENERGIA JÄLGIMINE

Optimeerige oma keha energiavarusid, kasutades südame löögisageduse muutlikkust, stressi, une ja muid andmeid, et hinnata, millal olete valmis olema aktiivne või millal vajate puhkust.

VEDELIKUTARBIMISE JÄLGIMINE

Sisestage oma igapäevane vedeliku tarbimine üles, et hoida end hüdreeritud. Teil võib olla isegi automaatne vedeliku tarbimise eesmärk, mis kohandub vastavalt sellele, kui palju te tegevuse ajal higistate.

Mõõtke oma sooritust.

SPORDIÄPPID

Kasutage eellaaditud tegevusprofiile rajajooksu, ujumise, jooksu, jalgrattasõidu, matkamise, sõudmise, suusatamise, golfi, surfamise, siseronimise ja muu jaoks.

ANIMEERITUD TREENINGUD

Sellel kellal on lihtsasti jälgitavad animeeritud kardiotreeningud, jõutreeningud, jooga- ja pilatese treeningud, mida saate vaadata kella ekraanil. Valige eellaaditud animeeritud treeningute hulgast või laadige ühilduva seadmega ühendatuna Garmin Connect™ veebikogukonnast veel rohkem treeninguid.

HIIT-TREENINGUD

Kasutage seda aktiivsusprofiili koos erinevate taimeritega, et jälgida oma HIIT-treeninguid, sealhulgas AMRAP, EMOM, Tabata ja kohandatud treeninguid. Seadistage ringide arv, töö- ja puhkeintervallid ja muud.

GARMIN COACH

Need tasuta kohandatavad treeningplaanid sisaldavad eksperttreenerite juhiseid ning kohanduvad teie ja teie eesmärkidega. Treeningud sünkroonitakse Garmin Connecti kaudu otse teie kellaga.

VISUAALNE VÕISTLUSE ENNUSTAJA

See funktsioon annab teie jooksuajaloo ja üldise treenituse taseme põhjal hinnangu, milline võiks olla teie tempo sellel distantsil, mida soovite joosta. Trendiandmed näitavad, kuidas teie treeningud aja jooksul mõju avaldavad.

PACEPRO™-TEHNOLOOGIA

Esmakordne PacePro funktsioon aitab teid jooksu ajal hoida tempot, kasutades astme järgi kohandatud juhiseid.

VO2 MAX

Treenige targemalt VO2 maxi, mis on näitaja, mis näitab, kuidas te võite eeldatavasti treenida. See kohandab treeningjooksu ja arvestab soojusest või kõrgusest tingitud muutusi jõudluses.

TULEMUSLIKKUSE NÄITAJAD

Vaadake täiustatud treeningmõõdikuid, mis sisaldavad hinnanguid jooksudünaamika, VO2 max, taastumisnõustaja ja muu kohta.

REAALAJAS VASTUPIDAVUS

Jälgi ja halda oma pingutust – ja aita vältida ülepingutamist jooksu või rattasõidu alguses.

IGAPÄEVASED TREENINGUSOOVITUSED

Saate igapäevaseid jooksu- ja rattasõidu soovitusi, mis arvestavad teid ja teie treeningu taset, võttes arvesse teie praegust treeningkoormust ja treeningseisundit.

REKLAAMI AJALUGU

Pärast iga treeningut annab taastumisaeg teile teada, millal olete valmis uueks raskeks treeninguks. See arvestab isegi treeningu intensiivsust ja selliseid tegureid nagu stress, igapäevane aktiivsus ja uni.

MTB DÜNAAMIKA

Jälgige iga sõidu üksikasju mägirattasõidu mõõdikute ja spetsiaalsete Grit™- ja Flow™-mõõtmiste abil, mis hindavad raja raskusastet ja seda, kui sujuvalt te laskute, andes teile tulemuse, mida järgmisel korral ületada.

BACKCOUNTRY SUUSATAMINE

See eeltäidetud profiil aitab vahet teha suusatamise ja ronimise vahel. See näitab kas tõusule või laskumisele iseloomulikke näitajaid.

XC-SUUSA DÜNAAMIKA

Koos HRM-Pro™ rinnarihmaga (müüakse eraldi) aitab suusatamise võimsuse mõõdik mõõta teie suusatamine tegelikku koormust.

SURFI FUNKTSIOONID

See kell töötab koos Surfline® vidinaga, et anda sulle viie lähima asukoha tõusu, lainekõrgust, tuult ja surfihinnangut ning töötab ka Surfline Sessions™ rakendusega, et luua videod igast lainest, millega sa Surfline’i kaamera ees sõidad.

Navigeeri, kuhu iganes su seiklused sind viivad.

MULTI-BAND GNSS TUGI

Juurdepääs mitmele globaalsele navigatsioonisatelliitide süsteemile (GPS, GLONASS, GALILEO). Sapphire’i väljaannetega saate suurepärase täpsuse, kasutades tehnoloogiat, mis oli varem saadaval ainult sõjaväele. Juurdepääs mitmele sagedusele, mida saadavad navigatsioonisatelliidid, et parandada asukoha täpsust piirkondades, kus GNSS-signaalid peegelduvad, on nõrgad või tavaliselt ei tungi sinna.

ABC SENSORID

Navigeerige oma järgmisel matkal ABC andurite abil, sealhulgas kõrgusemõõtja kõrgusandmete saamiseks, baromeeter ilmastiku jälgimiseks ja 3-teljeline elektrooniline kompass.

ACCLIMATION

See vidin näitab teie praegust kõrgust, aklimatiseeritud kõrgust ja sellega korreleeritud Pulse Ox2, südame löögisagedust ja hingamissagedust, nii et näete, kuidas te praeguse kõrguse juures püsite.

CLIMBPRO FUNKTSIOON

Kasutage ClimbPro tõusuplaneerijat, et näha reaalajas teavet oma praeguste ja tulevaste tõusude kohta, sealhulgas tõusu, vahemaa ja tõusu – samuti laskumiste ja tasandike kohta.

MITME KONTINENDI TOPOKAARDID

Laadige Wi-Fi®-ühenduse kaudu TopoActive’i kaarte kogu maailmast – või hankige oma kohalik piirkond eellaaditud Sapphire’i väljaande kellale -, et hoida oma uurimisretkedel õigel teel. Vaadake maastikukontuure, kõrgusi, tippusid, parke, rannajoont, jõgesid, järvi ja muid geograafilisi objekte.

SUUSAKAARDID

Saate eellaaditud topograafiliste kaartide abil suusarajadele minna ja kasutada SkiView™-kaarte, et vaadata enam kui 2000 suusakeskuse nimesid ja raskusastmeid üle maailma.

GOLFI RAJAD

Juurdepääs täisvärvilistele CourseView kaartidele enam kui 42 000 golfiväljaku kohta kogu maailmas ning puutepunktide ja PlaysLike Distance funktsiooni kasutamine.

RINGREISIDE PLANEERIMINE

Sisestage soovitud vahemaa ja saate soovitatud marsruudid, mis viivad teid tagasi lähtepunkti. Trendline™ populaarsuse marsruutimine aitab teil leida parimad kohalikud rajad.

TURN-BY-TURN-NAVIGATSIOON

Järgige marsruuti või kurssi turn-by-turn suuniste abiga, mis annavad teile ette teada, millal tuleb järgmine pööre.

Jääge ühenduses.

NUTIKAD TEATED

Saate e-kirju, tekstisõnumeid ja teateid otse oma kellale, kui see on ühendatud ühilduva nutitelefoniga.

MUUSIKA ÄPID

Laadige laule ja esitusloendeid oma Spotify, Deezeri või Amazon Musicu kontodelt (teenus võib olla tasuline). Kasutage juhtmeta kõrvaklappe muusika kuulamiseks.

GARMIN PAY™ KONTAKTIVABA MAKSEID

Sööstke läbi kassade Garmin Pay kontaktivabade maksetega.

OHUTUS- JA JÄLGIMISFUNKTSIOONID

Kui teie kell ja telefon on ühendatud, saab teie reaalajas asukoha saata oma kontaktidele käsitsi või – valitud välitegevuste ajal – automaatselt sisseehitatud sündmuste tuvastamise abil.

CONNECT IQ™ POOD

Lae alla kohandatud kella nägu, lisa andmevälju ning saada rakendusi ja vidinaid Connect IQ Store’ist, kui see on ühildatud sinu ühilduva seadmega.

POWER MANAGER

Vaadake, kuidas erinevad seaded ja andurid mõjutavad teie kella aku kestvust, et saaksite teha akut pikendavaid muudatusi jooksvalt.

AKU ELUIGA

Saate kuni 16 päeva aku kestvust nutikella režiimis ja 42 tundi GPS-režiimis.