On laos

Kästle RX10 2.0 Skate Cold

Kuumakse al. 21.95  / 48 kuud

609.00 

Tootekood: NRX102SCX20 Kategooria:
  • Free global shipping on all orders
  • 30 days easy returns if you change your mind
  • Order before noon for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Kirjeldus

Kästle

Pidevalt uuenduslik, ebatavaline mõtteviis, püüdlus innovatsiooni poole, armastus tehnoloogia ja detailide vastu, vankumatu teerajaja vaim – see on see, mille nimel me Kästle on seisnud, töötanud ja elanud viimased 100 aastat. Siis kui Anton Kästle valmistas 1924. aastal Hohenemsis asuvas töökojas oma esimese paari suuski, ei osanud keegi arvata, milliseid verstaposte bränd hiljem saavutab.

Aastatel 1948-1998 tõi üle 130 medali maailmameistrivõistlustel ja olümpiamängudel, pärast mida on ettevõte viimased kaks aastakümmet kohandanud võistlussuusatehnoloogiad, et neid saaks kasutada kõikide Kästle’i suuskade seeriatootmises. Tehas sai rajatud Hohenemsis asuva peakorteri juurde.

Tänaseks on tootmispaik suurepärane tehas, millest on saanud uurimis- ja arendusosakonna ning Alpi võistlusüksuse koduks. Siin toodetakse meie sportlastele mõeldud piiratud seeria- ja võistlussuuski hoolika käsitööna. Kästle tooteid iseloomustavad jõudlust, kvaliteeti ja vastupidavust.

Teises tootmisüksuses, mis asub Tšehhi talispordi ja mägirattaspordi mekas Nové Město na Moravěs, on hiljuti tehtud märkimisväärseid investeeringuid, et vastata Kästle’i suuskade tootmise kõrgetele nõudmistele.

Julge tegutsemine vaim äratas KÄSTLE kaubamärgi ellu 1924. aastal ja just see vaim on see, mis kujundab kaubamärki ja meeskonda ka täna ning inspireerib kõiki selle loo jätkamiseks. Tulemuseks on uuenduslikud tooted kirglikele talispordi harrastajatele.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.