На складе

Coros VERTIX GPS Adventure Watch Fire Dragon

Eжемесячный платеж от 17.62  / 48 месяцы

499.99 

Coros Vertix on esmaklassiline GPS spordikell seiklejale ja maadeavastajale, mis võimaldab tema omanikul rünnata ka maailma kõige karmimaid mäetippe.

Ultrakerge Vertix korpus, eriti vastupidav ja korrosioonikindel titaanraam. Teemantisarnase kattega safiirklaasist ekraan on praktiliselt kriimustuskindel ja kõige vastupidavam saadaolev ekraan.

Kõiki ootusi ületav aku tööiga, ülitäpne GPS jälgimine ja sisseehitatud pulssoksümeetri abil 24/7 jälgitav vere hapnikusisaldus.

Vastupidav suurtele temperatuurikõikumistele, parim jõudlus äärmuslikus külmas, puuetundlik ekraan ja digitaalne valikuketas muudavad Corose kasutamise lihtsaks IGAS olukorras, olgu see siis ronimiskinnastega mäestikul või vee all sukeldudes.

 

 

Доступно для предзаказа

Артикул: WVTX-SVR Категории: ,
  • Free global shipping on all orders
  • 30 days easy returns if you change your mind
  • Order before noon for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Описание

Ülikerge vastupidavus

VERTIXi korpus kaalub vaid 54 grammi, mis teeb sellest oma klassi kõige kergema kella.

VERTIX on teie Sherpa

24/7 vere hapniku jälgimine
Kõrgusrežiimiga on VERTIX ainus kell, mis annab igapäevast aklimatiseerumise hinnangut ja soovitab, millal on ohutu kõrgemale ronida.

Tööstuse juhtiv jõudlus ekstreemses külmas

Töötab kuni -4°F/-20°C, aku jõudlus väheneb vähem kui 30% VERTIX kestab GPS-režiimis 21 tundi -22°F/-30°C äärmuslikes testides.

LIHTNE kasutamine mis tahes tingimustes

Täiesti uus disainitud digitaalne valimisnupp ühe sõrmega juhtimiseks, isegi paksude ronimiskindadega või vee all.

Jälgige oma teed

Nüüd toetab offline kaardistamist ja sisaldab: Maastiku-, Topo- ja hübriidrežiimid. Kasutades puuteekraani ja digitaalset valimisnuppu, saavad kasutajad uurida meie uut kaardistamisfunktsiooni. Saate jälgida oma rada üle kaartide. See on täiesti uuendatud navigatsioonikogemus teie randmel.

MIS TAHES TREENING, KUS IGANES

COROSi treeningrežiimi abil saate luua, jagada ja isegi alla laadida professionaalsete sportlaste ja treenerite treeninguid. Koostage oma treening COROS Appis jooksmiseks, jalgrattasõiduks, ujumiseks või jõutreeninguks praktiliselt ilma piiranguteta. Valige enam kui 200 eellaaditud harjutuse hulgast, et luua oma ideaalne jõutreening. Jagage oma treeninguid sõprade ja treeningpartneritega tekstisõnumi, e-posti, sotsiaalmeedia või isegi otse rakenduse kaudu, kasutades QR-koodi. Lõpuks jälgige professionaalsete sportlaste ja treenerite käsitsi valitud treeninguid, laadides need alla coros.com-ist ja oma kellale. Uue treeningrežiimi abil on teie parimad pingutused teie käeulatuses.

Valgustus

Öörežiim — uus alati sisse lülitatud režiim öiste tegevuste jaoks. Kuigi manuaalsed valikud jäävad endiselt kiireks taustavalgustuse kiireteks sähvatusteks, jätab Night Mode, taustavalgustuse põlema kogu treeningu ajaks. Valgus on piisavalt hele, et teie silmad saaksid kohaneda ja lugeda pimedas, kuid piisavalt hämar, et säilitada aku parem jõudlus kogu jooksu või sõidu ajal, isegi kui see on vajalik kogu öö jooksul. Ärge muretsege, see lülitub automaatselt välja, kui te lõpetate treeningu või päikesetõusu ajal.

Jääge rajale

Standardne rada on 400m, miks GPS-seadmed ei suuda seda õigesti teha? COROSi uue rajajooksu režiimiga kasutatakse patenteeritud algoritmi, mis tagab, et teie rajajooksud ja treeningud mõõdetakse täpselt, olenemata sellest, millise raja te valite. Kadunud on juhuslikud siksakid üle väljaku või teravad nurgakäänded, mis on asendatud raja sujuvate sirgete ja kurvidega — täpselt nii, nagu te jooksete sellel.

Ice Breaker

Murra jää mis tahes grupiolukorras selle ainulaadse kellaga.

Erinevus rahvamassist

Eksklusiivne asuurne titaanist lüüsi on showstopper, samas kui läbipaistev kiudoptiline korpus loob kella, mis on randmel sama elegantne kui võimas seiklustel.

Hoolikalt käideldud

Läbipaistev kiudraamistik on piisavalt tugev, et tulla toime ka kõige karmimate loodusjõududega, kuid parima kvaliteedi tagamiseks on see käsitsi kokku pandud.

 

Отзывы

Отзывов пока нет.

Только зарегистрированные клиенты, купившие данный товар, могут публиковать отзывы.