Нет в наличии

Coros PACE 2 Premium GPS Sport Watch Dark Navy w/ Nylon Band

Eжемесячный платеж от 10.24  / 24 месяца

199.99 

Coros PACE 2 Premium

  • Kaal 29g.
  • 30 h. GPS režiimis
  • Veekindlus 50 m.
  • Üle 200 salvestatud treeningu

Нет в наличии

Артикул: WPACE2-NVY-N Категория:
  • Free global shipping on all orders
  • 30 days easy returns if you change your mind
  • Order before noon for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Описание

Nii kerge, et see võiks lennata

COROS PACE 2 kaalub koos COROSi nailonrihmaga vaid 29 g ja on oma turuletuleku ajal maailma kergeim GPS-kell. COROS PACE 2 abil olete valmis oma uueks parimaks tulemuseks — olgu see siis võistlusel või jõusaalis.
COROS PACE 2 on 1,5 korda võimsama protsessoriga, pakub 5 korda rohkem RAM-i ja 4 korda rohkem salvestusruumi kui algne COROS PACE, jättes palju ruumi laiendatud funktsioonide jaoks. COROS PACE 2 on teie pikaajaline treeningpartner.

Iga sekund loeb

Me teame, et iga sekund loeb, kui te võistlete uue isikliku rekordi nimel, COROS aitab teil säästa aega vajalikku teabe kättesaamiseks. Tänu uuele disainile, mis sisaldab COROSi digitaalset numbrikella, muudab COROS PACE 2 kasutajakogemuse veelgi lihtsamaks. Vaid sõrme liigutusel saate vahetada erinevaid andmete vaateid.

Veelgi võimsam

Tänu COROSi tõhusale COROS GPS-akutehnoloogiale pakub COROS PACE 2 30 tundi täielikku GPS-aku tööaega. See on 20% rohkem kui algsel COROS PACE’il. Kui teil on vaja, et aku kestaks veelgi kauem, vahetage UltraMaxi vastu, mis vähendab aku tarbimist peaaegu poole võrra.

Vastupidavus sinu randmel

COROS PACE 2 pakub 20 päeva kestvat igapäevast kasutamist. See tähendab 20 päeva südame löögisageduse ja une jälgimist, taustavalgustuse käivitamist, sammude mõõtmist, teavituste saamist ja isegi igapäevast äratuskella kasutamist. Nii et jätke oma laadija maha ja sõitke julgelt oma järgmisele võistlusele, mängule või perepuhkusele.

Valgus öisel ajal

Öörežiim on alati sisselülitatud režiim öiste tegevuste jaoks. See jätab taustavalgustuse põlema kogu treeningu ajaks. Valgus on piisavalt hele, et teie silmad saaksid kohaneda ja lugeda pimedas, kuid piisavalt hämar, et aku säiliks kogu jooksu või sõidu vältel, isegi kui seda on vaja kogu öö jooksul. Ärge muretsege, see lülitub automaatselt välja, kui te lõpetate treeningu või üks tund pärast päikesetõusu.

Ringid maal või merel

Olenemata sellest, kas ujute basseinis või treenite ookeanis, saate COROS PACE 2 abil 50 meetri veekindlusega kanda oma tegevusi nii vees kui ka maismaal.

Uued võimalused

COROSi nailonist kellarihm, mille kaal on võrreldes silikoonist rihmaga ligikaudu 50% väiksem, on hingavam ja pakub uusi värvivalikuid, mis annab teile lõputuid võimalusi oma isikliku avalduse tegemiseks. Nailonrihmad võimaldavad ka mugavamat ja tihedamat istuvust, mis peaks parandama juba niigi tugevat pulsisageduse täpsust, eriti pikkade higiste treeningute ajal soojadel päevadel.

Midagi igale sportlasele

COROS PACE 2 on täis spordirežiime, mida olete otsinud. Mine kaugemale tavalisest jooksmisest, rattasõidust või ujumisest ja testi uut jõurežiimi või uuri rajajooksu režiimi täpsust või saa märjaks ja metsikuks täiesti uue tasase vee režiimiga.

Sinu uus isiklik treener

Jõutreeningprogrammis on juba sisse ehitatud üle 200 harjutuse ülakeha, kere treenimiseks ja muuks. COROS PACE 2 tuvastab automaatselt teie kehaliigutused ning jälgib teie südame löögisagedust ja põletatud kaloreid.

Lihaste soojuskaart

Kui olete lõpetanud, vaadake täiesti uut lihaste soojuskaarti, et näha, millised lihasgrupid olid kõige rohkem kasutuses päevases, iganädalases või igakuises vaates, et aidata määrata teie järgmist treeningut.

Õppige parimatelt ja jagage

Kas sul on mõni treening, mida sa armastad? Ära hoia seda enda jaoks, vaid jaga seda oma sõpradega sõrme puudutusega COROSi rakenduses. Meil on COROSi sportlaste ja nende treenerite eelnevalt koostatud treeningud ja treeningplaanid, mis on tasuta saadaval COROS.com-is. Järgmise treeningu alustamiseks lihtsalt lae alla.

Jälgi oma südant

Mitte iga tegevus ei pane teie verd ühtemoodi voolama. Lihtsad jooksud on ühtlasemad, samas kui intervalltreeningutes ja jõutõstmises on rohkem tippe ja langusi. COROS on välja töötanud unikaalsed südame löögisageduse algoritmid iga tegevusrežiimi jaoks, et pakkuda teile klassi parimat randmepõhist südame löögisageduse täpsust.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Только зарегистрированные клиенты, купившие данный товар, могут публиковать отзывы.