Laost otsas

Uvex Sportstyle 236 Set rhino-deep space

Kuumakse al. 7.45  / 18 kuud

119.00 

Suured läätsed tagavad suurepärase nähtavuse kõikjal. Tänu uvex supravision® uduvastasele kattele on pilt alati kontrastne ja integreeritud filter pakub 100% kaitset kahjuliku UV-kiirguse eest. Pehme ninaosa on kergesti reguleeritav, nagu ka sangade pikkus.

  • Reguleeritavad ninapdjad
  • Reguleeritavad sangaotsad
  • Ventilatsiooni avad läätsel
  • 100% UVA, UVB, UVC kaitse kuni 400 nm.
  • Filtri kategooria 3

Laost otsas

Tootekood: GLAS813 Kategooriad: ,
  • Free global shipping on all orders
  • 30 days easy returns if you change your mind
  • Order before noon for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Kirjeldus

Uvex sportstyle 236 Set

Uvex Supravision® on ainulaadne klaaskate, mis tagab optilisi omadusi muutmata suurepärase nähtavuse uduse ilmaga. See ületab 100%-liselt standardi EN 174 hägustumise standardit ja takistab tõhusalt klaaside hägustumist isegi suurte temperatuurikõikumiste korral.

100% UVA, UVB, UVC kaitsefiltrid, mis kaitsevad teie silmi kahjuliku UV-kiirguse eest kõigis kolmes sagedusalas: A, B ja C tüüpi kuni 400 nm.


Uvex tipptasemel mudel, millel on reguleeritava pikkusega sangaotsad ja ainulaadne klaaside vahetamise tehnoloogia.

Saate kanda Uvex sportstyle 236 prille kõikjal, kus soovite. Nad istuvad ideaalselt. Läätsedel on uvex supravision®-kate, mis püsib uduvabalt. Millal iganes soovite võite läätsed välja vahetada. Vajutage lihtsalt seespool olevat nuppu, et avada sangad, raam ja lääts ning teha vahetus kiiresti ja lihtsalt. Lisaks: kõik läätsed kaitsevad teid 100% kahjulike UV-kiirte eest. Praktiline boonus: saate hõlpsasti muuta oma sangade pikkust, et need sobiksid kõige paremini ja oleksid maksimaalselt mugavad.


Missioon ja vastutus
Meie eesmärk: “Made in uvex”

Uvexi kontserni jätkusuutlikkuse eesmärgid hõlmavad järgmisi vastutusvaldkondi: keskkond, majandus, töötingimused ja inimõigused, töötajad ja ühiskond ning toode. Erilist tähelepanu pööratakse siinkohal meie tootmisrajatiste laiendamisele ja moderniseerimisele. Kui meie kliendid valivad uvexi, tahame olla kindlad, et meie tooted vastavad meie kõrgetele kvaliteedistandarditele. Tagame selle oma põhimõttega “Made in uvex”: Alates toote ideest ja arendusest kuni tootmise ja müügini on kogu väärtusahel meie käes. Seda teostavad ja toetavad meie enda tootmisüksused, millest paljud asuvad Saksamaal ja Euroopas.

 

Nüüd ja edaspidi: uvex CO₂-neutraalsuse saavutamine

Oleme seadnud ambitsioonikad eesmärgid, eelkõige CO₂-heidete vähendamise valdkonnas, ning püüame lähitulevikus saavutada CO₂-neutraalsust. Viimase kolme aasta jooksul on uvexi kontsern juba näidanud, et see eesmärk ei ole pelgalt visioon: tänu meie jätkusuutlikkuse alastele jõupingutustele vähenesid ettevõtte CO₂-heitmed märkimisväärselt. Mõnes tehases on alates 2016. aastast säästetud kuni 63 % CO₂. Areng, millega tahame olla tööstusharus eeskujuks. Meie tuleviku jaoks – inimeste kaitsmiseks.

Lisainfo

Kaal 1 kg
Tootekood

GLAS813