On laos

Garmin Fenix 7S Stainless Steel, 42 mm, w/Whitestone Band

Kuumakse al. 23.36  / 60 kuud

699.99 

SAAGE MILLES IGANES PAREMAKS. SEITSE PÄEVA NÄDALAS

Ühendades meie fitness ja välikellade parimad omadused, väiksema suurusega fēnix 7S multispordi GPSkell ühendab tipptasemel disaini ja jõudluse 7 päeva nädalas kantavusega.

See on sinu keha. Tea seda paremini randmepõhise pulsisageduse1 ja Pulse Ox abil.

Jooksed ja sõidad – see on see, mida sina teed. Sinu statistika jälgimine – see on see, mida teeme meie.

Maailm on sulle avastamiseks. Navigatsiooniandurid aitavad sul tagasiteed leida.

Pole tähtis, kuhu lähed, tekstisõnumid ja märguanded leiavad alati tee sinuni.

Jätka suurepäraste lugude kuulamist muusika randmel – ilma telefonita, mis sind sind koormaks.

Pikenda aku eluiga viimase piirini. Võid lubada nutikella režiimis laadimiste vahele kuni 11 päeva.

TELLIMISEL

Tootekood: 010-02539-03 Kategooriad: ,
  • Free global shipping on all orders
  • 30 days easy returns if you change your mind
  • Order before noon for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Kirjeldus

VASTUPIDAVAST DISAINIST TULENEV JÕUDLUS

Uuendatud, ülivastupidav disainifunktsioonideks on ere 1,2″ ekraan ja 42 mm kiudtugevdatud polümeerist korpus. Kella on testitud USA sõjaliste standardite järgi termo, põrutus ja veekindluse osas.

PUUTEEKRAAN JA NUPUD

Usaldusväärsed nupud, mis töötavad igas keskkonnas, on sobitatud tundliku uue puuteekraani liidesega, mis tagab kiire juurdepääsu valikutele ja funktsioonidele.

KVALITEETSED MATERJALID

Vii kella välimus kokku oma elustiiliga selle stiilse roostevabast terasest raamiga.

Muuda pingutus virgutuseks.

SISSEEHITATUD SPORDIRAKENDUSED

Kasuta metsarajal ja staadionil jooksmiseks, ujumiseks, jooksmiseks, rattasõiduks, matkamiseks, aerutamiseks, suusatamiseks, golfi mängimiseks, surfamiseks, siseruumides mägironimiseks ja paljuks muuks eelsalvestatud spordiprofiile.

MÄESUUSATAMINE

Ole informeeritud ka lumesporti harrastades. Eellaaditud profiil suudab eristada suusatamise ja mägironimise tegevused. See kuvab tõusu või laskumisega seotud näitajad.

MURDMAASUUSATAMISE DÜNAAMIKA

Pärast pulsimõõtja HRMPro™ga sidumist (müüakse eraldi) aitab suusatamisvõimsuse funktsioon mõõta murdmaasuusatamise tegelikku treeningkoormust.

SURFIFUNKTSIOONID

Kas oled lainete püüdmiseks valmis? See fēnixi käekell töötab funktsiooniga Surfline Sessions™, mis loob video igast sinu poolt Surfline® kaamera ees vallutatud lainest4. Nii saad neid hiljem Surfline Sessionsi tellimusega vaadata ja näha, kuidas sul läks.

MTB DÜNAAMIKA

Jälgi iga mägijalgrattasõidu alaseid üksikasju. Seade salvestab detailset mägijalgratta meetrikat, mis hindab sõiduraja raskusastet ning laskumise sujumist, tagades sulle andmed, mida järgmise soorituse ajal ületada.

HIITTREENINGUD

See tegevusprofiil jälgib sinu kõrge intensiivsusega intervalltreeninguid, sealhulgas AMRAP, EMOM, Tabata ja kohandatud treeninguid. Määra ringide arv, trennipuhkeintervallid ja veel muudki.

IGAPÄEVASED TREENINGSOOVITUSED

Vaata igapäevaseid treeningsoovitusi, mis põhinevad sinu treeningkoormusel ja treenitustasemel, ning treeni oma füüsilisest vormist lähtuvalt.

VISUAALNE VÕISTLUSENNUSTAJA

Sinu jooksuajaloo ja üldise vormisoleku põhjal annab see funktsioon hinnangu, milline võiks olla sinu plaanitud vahemaa jaoks sobiv tempo. Trendiandmed näitavad, kuidas treening sind aja jooksul mõjutab.

PACEPRO™ TEHNOLOOGIA

PacePro funktsioon on esimene omasuguste seas, mis aitab tänu kõrguse infot kasutades tempot hoida.

CLIMBPRO FUNKTSIOON

Kasuta allalaaditud radadel ClimbPro tõusuplaanijat, et näha reaalajas teavet oma praeguste ja eelseisvate tõusude kohta, sealhulgas kaldeid, vahemaad ja kõrguse tõusu – aga ka laskumisi ja tasapindu.

SOORITUSE MÕÕTEANDMED

Vaata täiustatud treeningandmeid, mis hõlmavad jooksmise dünaamikat, kuumuse ja kõrgusega reguleeritud VO2 maxi, rajajooksu reguleerimist, taastumisnõustajat ja palju muud.

VÕHM REAALAJAS

Kasuta oma pingutuse jälgimiseks ja haldamiseks vastupidavuse reaalajaandmeid ning väldi ülepingutust jooksu või rattasõidu alguses.

TAASTUMISAEG

Pärast iga treeningut kuvatav taastumisaeg näitab, millal oled uue pingelise treeningu jaoks valmis. See näitaja võtab arvesse ka treeningu intensiivsust ja selliseid tegureid nagu stress, päevane aktiivsus ja uni.

Liigu mööda käidud või käimata radu.

MULTIGNSSI TUGI

Ligipääs mitmetele globaalsetele satelliitnavigatsioonisüsteemidele (GPS, GLONASS ja Galileo), et jälgida keerulisemas keskkonnas kui ainult GPSiga.

ABCANDURID

Navigeeri oma järgmisel rajal ABCanduritega, mille hulgas on altimeeter kõrguse mõõtmiseks, baromeeter ilma jälgimiseks ja kolmeteljeline elektrooniline kompass.

GOLFIRADADE KAARDID

Juurdepääs täisvärvides CourseView kaartidele enam kui 42000 golfirajaga ümber maailma ning lisaks ka PlaysLike Distance’i funktsioon.

SKIVIEW™ KAARDID

Suusata nõlvadel eellaaditud SkiView kaartidega ja vaata nõlvade nimesid ja raskusastet rohkem kui 2000 suusakuurordi kohta kogu maailmas.

MITME KONTINENDI TOPOAKTIIVSED EUROOPA KAARDID

Laadi alla Topoactive Euroopa Kaardid kogu maailmast, et hoida oma avastusi õigel teel. Kasuta sisseehitatud WiFi®ühendust kaartide ja tarkvara hõlpsaks laadimiseks ja värskendamiseks ilma arvutit kasutamata.

EESPOOL

Saad ühe pilguga teada valitud POI kontrollpunktidest. Vaata jõudlusmõõdikuid, vaheaegu ja vahemaadkõrgust – pluss kokkuvõtet peamistest eesolevatest rajapunktidest.

TOITEHALDUR

Vaata, kuidas erinevad sätted ja andurid mõjutavad sinu kella aku kasutusaega, et saaksid kiiresti teha aku kasutusaega pikendavaid muudatusi.

AKU KASUTUSAEG

Sisemise taaslaetava liitiumakuga on aku kasutusaeg nutikella režiimis kuni 11 päeva, GPSrežiimis 37 tundi ning aku säästmise režiimis kuni 38 päeva.

Tunne oma keha paremini ööpäevaringse heaolu jälgimise abil.

PULSISAGEDUS RANDMELT

Optiline pulsisageduse Pulsisageduse muutlikkus tehnoloogia mõõdab tegevuse intensiivsust ja pulsisageduse kõikuvust, et arvutada välja sinu stressitase. Lisaks võimaldab jälgida veealust tegevust pulsisageduse rihmata.

PULSSOKSÜMEETRIA ANDUR

Kõrgusega kohanemise või une jälgimiseks kasutab pulssoksümeetria2 andur valguskiiri, et sinu randmelt mõõta, kuidas su keha hapniku omandab.

UNEAJA SKOOR JA PÕHJALIK UNEJÄLGIMINE

Saad oma kerge, sügava ja REMune faaside täieliku ülevaate. Vaata seda kõike spetsiaalsel vidinal, mis sisaldab sinu uneaja skoor ja statistikat.

BODY BATTERY™ ENERGIAMONITOR

Jälgi oma keha energiataset, kasutades selleks pulsisageduse vaheldumise näitajaid, stressi, une ja muid andmeid ning saad teada, millal olla aktiivne ning millal peaksid puhkama.

HINGAMISE JÄLGIMINE

Jälgi oma hingamist päeva jooksul, magades ning hingamis ja joogaharjutuste ajal.

TERVISE JÄRELVALVE TEGEVUS

Kasutades kella erinevate kehaolekuandurite andmeid, aitab see funktsioon jälgida sinu igapäevaseid biomeetrilisi ja heaolutrende ühe pilguga.

MENSTRUAALTSÜKLI JÄLGIMINE

Jälgi oma menstruaaltsüklit või rasedust rakendusega Garmin Connect™. Logi sümptomeid, vaata treeningu ja toitumisteavet ning muudki. Loe isegi Menstrual Cycle Tracking widget ja Pregnancy Tracking app kohta oma randmelt üksikasju.

VEDELIKUTASEME JÄLGIMINE

Jälgi igapäevast vedeliku tarbimist ja pea meeles selle tähtsust. Kui eesmärk on täidetud, siis näed ka hinnangulist higistamise taset peale treeningut, ja teie eesmärk kohaneb vastavalt. Ole liikvel olles oma eluga ühenduses.

NUTITEAVITUSED

Võta käekellas vastu ekirju, sõnumeid ja teavitusi, kui see on seotud ühilduva seadmega.

MUUSIKARAKENDUSED

Laadi alla muusikapalasid ja esitusloendeid oma Spotify®, Deezer või Amazon Music kontodelt (vajalik võib olla tellimus). Kasuta telefonita kuulamiseks juhtmeta kõrvaklappe (müügil eraldi).

GARMIN PAY™ VIIPEMAKSED

Läbi kassajärjekorrad kiirelt, kasutades Garmin Pay viipemakse lahendust. kindlate teenusepakkujatega.

OHUTUS JA JÄLGIMISFUNKTSIOONID

Kui sinu käekell ja telefon on omavahel seotud, saad oma reaalajas asukohta kontaktidele käsitsi või – mõningate valitud välitegevuste puhul – ka automaatselt sisseehitatud juhtumituvastusfunktsiooni abil edastada.

CONNECT IQ™ POOD

Laadi oma ühilduva nutitelefoni Connect IQ poest poes alla erinevaid sihverplaate, lisa andmeväljasid ja hangi rakendusi ning vidinaid.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.